Długopis 3D Pen Cool - niskotemperaturowy Zobacz większe

Długopis 3D Pen Cool - niskotemperaturowy

4713120938066

Nowy

Dostawa w 24H

198,00 zł

198,00 zł za szt.

Więcej informacji


3D Pen Cool - Niskotemperaturowy

3D Pen Cool posiada bardzo lekką konstrukcję i ładuje się za pomocą kabla Micro USB, pozwalają dzieciom przesuwać go i rysować z łatwością, jak zwykłym ołówkiem. Daj możliwość rozwinięcia wyobraźni twoich dzieci, niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz, wystarczy podłączyć Pena do power bank'u i przystąpić do rysowania.

Bezpieczne rysowanie

W przeciwieństwie do innych długopisów 3D dostępnych na rynku, da Vinci 3D Pen Cool ma wiele funkcji bezpieczeństwa zaprojektowanych specjalnie dla dzieci w wieku od 4 lat. Wykorzystuje nietoksyczny filament (PCL), który drukuje w niskiej temperaturze i nie pozostawia bałaganu

Kolorowanka 3D

Podobnie jak kolorowanka, ale w 3D, da Vinci 3D Pen Cool jest dostarczany z serią szablonów, które pomogą zainspirować wyobraźnię i pomogą rozpocząć rysowanie w 3D. Szablony te pokażą Ci, jak tworzyć modele do dekoracji domu.

 

Opcje zaawansowane

Aby uzyskać bardziej zaawansowaną funkcjonalność, urządzenie da Vinci 3D Pen Cool ma dwa tryby podawania filamentu. Jeśli drukujesz duży model, skorzystaj z trybu automatycznego podawania, aby nie zawsze trzymać kciuk na przycisku lub w przypadku bardziej szczegółowych modeli, użyj trybu kontrolowanego i wypuszczaj filament za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk.

 • Specyfikacja

  Technologia druku               Fused Filament Fabrication
  Średnica dyszy1.2mm
  Średnica filamentu1.75mm
  Rodzaj filamentuPCL
  Wymiar produktu178x28x25mm
  Waga72g
  Pen drukuje w bardzo niskiej temperaturze, wewnętrzna temperatura dyszy dochodzi do 70°C, temperatura zewnętrzna nie przekracza 40°C - idealnie nadaje się dla najmłodszych użytkowników.
  • Zawartość opakowania
   3D Pen, kabel micro USB, podkładka do druku, startowy filament(zawiera 6 szt. po 1metr każdy, losowe kolory) oraz kolorowanki 3D (6szt.).

20 Inne produkty w tej samej kategorii: