Drukarki 3D Zortrax

Jest 4 produktów.

Drukarki 3D Zortrax to propozycje stworzone z myślą o profesjonalistach i najbardziej wymagających użytkownikach. Polski producent oferuje urządzenia wyróżniające się obecnością wielu zaawansowanych rozwiązań, jednocześnie zapewniając świetny stosunek ceny do jakości. W ofercie sklepu Aemca mogą Państwo znaleźć liczne modele firmy Zortrax, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach – zarówno w przemyśle, jak i w użytku domowym. Produkty polskiego producenta zdobyły liczne nagrody, które potwierdzają doskonały standard wykonania i szeroką użyteczność.

Aktywne filtry

Drukarka Zortrax Inventure

Zortrax Inventure Profesjonalna drukarka 3D z dwiema dyszami Drukarka została stworzona z myślą o współpracy z technologią LPD Plus, która wykorzystuje dwie dysze, by na zmianę drukować za pomocą filamentu do druku oraz rozpuszczalnego materiału podporowego. Z pomocą tej technologi Zortrax Inventure pozwala drukować szczegółowe modele, które w przypadku zwykłej technologi FDM i druku z...

10 900,00 zł

Drukarka 3D Zortrax M200 Plus

Zortrax M200 Plus Zortrax M200 Plus to wydajna drukarka 3D działająca w technologii FDM z możliwością łączności bezprzewodowej.Została zaprojektowana z myślą o dużych farmach druku 3D, jako narzędzie wspierające procesy prototypowania, projektowania oraz produkcji. Zortrax M200 Plus jest zdolna do długotrwałej, nieprzerwanej pracy bez nadzoru ze strony użytkownika. Odznacza się niezawodnością...

12 160,00 zł

Drukarka 3D Zortrax M300 Plus

Zortrax M300 Plus Zortrax M300 Plus to wydajna drukarka 3Ddziałająca w technologii FDM z możliwością łączności bezprzewodowej.Została zaprojektowana z myślą o dużych farmach druku 3D i wielkogabarytowych wydrukach.Zortrax M300 Plus jest zdolna do długotrwałej, nieprzerwanej pracy bez nadzoru ze strony użytkownika.Odznacza się niezawodnością i niskimi kosztami użytkowania. Drukowanie 3D dużych...

18 800,00 zł

Drukarka 3D Zortrax M300 Dual

Zortrax M300 Dual Drukarka znanej firmy Zortrax pracująca w technologii FDM z wbudowaną możliwością łączności bezprzewodowej.M300 Dual została zaprojektowana z myślą o połączeniu druku o jakości i wydajności przemysłowej wraz z intuicyjną obsługą, co przełoży się na szybkie i perfekcyjne wydruki 3D.Dzięki zastosowaniu dużego pola roboczego 265x265x300 mm oraz podwójnej głowicy, drukarka będzie...

23 969,99 zł

Drukarki Zortrax – prosto z Polski

Założona w Olsztynie firma Zortrax szybko osiągnęła sporą popularność na całym świecie, oferując wysokiej klasy urządzenia do wytwarzania przyrostowego. Producent zapewnia użytkownikom najwyższy standard druku już od ponad 10 lat – pierwsza drukarka 3D Zortrax, model M200, od razu odniosła spory sukces na rynku.

Wśród propozycji tego producenta warto wyróżnić sprzęty takie jak drukarka 3D Zortrax M200 Plus, która nawet po kilku latach od premiery jest uznawana za jedno z najlepszych urządzeń tego rodzaju. Produkty polskiej firmy są stosowane w wielu dziedzinach przemysłu, takich jak robotyka, motoryzacja czy lotnictwo, jak również w architekturze i licznych innych branżach. Drukarka Zortrax to gwarancja jakości, a poszczególne modele korzystają z różnych metod druku, dzięki czemu mogą sprawdzić się w różnorodnych aplikacjach. Urządzenia z linii M, takie jak drukarka 3D Zortrax M300, zapewniają rewelacyjną precyzję wydruku, oferując przy tym przydatne funkcje dodatkowe. Warto zwrócić uwagę na możliwość zdalnego wydruku za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.

Drukarki 3D Zortrax – modele dostępne w sklepie Aemca

Czym charakteryzują się poszczególne urządzenia polskiego producenta? Różnice pomiędzy modelami dotyczą między innymi wymiarów przestrzeni roboczej. Dla przykładu drukarka 3D Zortrax M300 Plus umożliwia drukowanie dość dużych modeli ze względu na pole robocze 300 × 300 × 300 mm. Drukarka 3D Zortrax M300 Dual wykorzystuje z kolei podwójną głowicę roboczą, dzięki czemu tempo pracy może być jeszcze większe przy zachowaniu wysokiej dokładności.

W ofercie sklepu Aemca można znaleźć również inne modele, które różnią się materiałami stosowanymi w trakcie wydruku. Drukarka 3D Zortrax Inventure stosuje technologię LDP Plus, która łączy wykorzystanie filamentu z materiałem podporowym. W kwestii urządzeń opartych na technologii SLA, która polega na naświetlaniu żywicy fotopolimerowej, marka Zortrax posiada drukarki 3D Zortrax Inspire.

Dlaczego warto postawić na oferowane przez Zortrax drukarki? Sklep Aemca to miejsce, w którym znajdą Państwo najlepsze propozycje tego producenta. Urządzenia Zortrax wyróżniają się jakością wykonania, zgodnością z najnowszymi standardami, wygodną obsługą oraz możliwością zastosowania przy druku amatorskim i profesjonalnym. Jest to także wyjątkowa szansa na wsparcie polskich producentów drukarek 3D, którzy odnoszą spore sukcesy na całym świecie. Zachęcamy do poznania oferty Aemca i wyboru urządzenia dostosowanego do Państwa potrzeb.