Żywica Rigid 1x500g Zobacz większe

Żywica XYZprinting Rigid 500g

5902693172390

Nowy

Oryginalna żywica XYZprinting Rigid 1 x 500g z czipem do drukarek Nobel 1.0A firmy XYZprinting.

Również inne drukarki DLP,SLA,LCD 405nm UV LED

Więcej szczegółów

319,00zł brutto

259,35zł netto

Więcej informacji

Żywica fotopolimerowa
Twarda i odporna na odkształcenia

Dzięki stworzeniu sztywnego i mocnegp materiału w testach wydrukowane modele 3d wykazują wysoką odporność na odkształcenia. Ten materiał inżynierski nadaje się do prototypowania cienkościennych obiektów.

Uniwersalny wybór

Standardowa żywica zapewnia szeroki zakres zastosowań i umiarkowaną sztywność, dzięki czemu nadaje się do ogólnych projektów i prototypowania projektów inżynierskich. Jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w półprzezroczystych i nieprzezroczystych odmianach a także jest w stanie spełnić wymagania różnych aplikacji. Powierzchnia drukowanego produktu może być powlekana natryskowo materiałami koloryzującymi, co jeszcze bardziej zwiększa jej możliwości.

Specyfikacja

Parametry żywicy

Rodzaj
Żywica fotopolimerowa Rigid
Zalecana temperatura przechowywania
10 ~ 32 ° C
Temperatura drukowania
20 ~ 30 ° C
Waga
500g
Kompatybilność
Nobel Superfine
Kolor
Pomarańczowy
Producent
XYZprinting

Zalecenia

  • Ogrzewanie tego produktu jest surowo zabronione. Żywice fotopolimerowe mogą wytwarzać opary, które mogą powodować dyskomfort w wysokich temperaturach.
  • Produkt należy przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Unikaj kontaktu skóry lub oczu z nieutwardzoną żywicą. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu, należy natychmiast dokładnie przepłukać dotknięty obszar czystą wodą.
  • Nieutwardzona żywica w zbiorniku może ulec zestaleniu, jeśli zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych przed usunięciem. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wyrzucania nieutwardzonej żywicy i nie wlewać materiału bezpośrednio do zlewu.

20 Inne produkty w tej samej kategorii: