serwis2 Zobacz większe

serwis2

Nowy

Na zamówienie do 7 dni.

0,00zł brutto

0,00zł netto

Więcej informacji

Photo

Zaletą inwerterów trójfazowych GoodWe DT 2x MPPT jest ich wysoka kompatybilność z większością technologii fotowoltaicznych i komponentów. System ten można również łączyć z regulatorem Wattrouter, który skieruje nadmiarową energię do urządzeń opornościowych, takich jak zbiorniki akumulacyjne lub bojlery, itp.

Inwerter Goodwe GW10KN-DT Jakość bez przepłacania !

Trójfazowy falownik GoodWe DT 2xMPPT wyposażono w chłodzenie pasywne i bardzo małe zużycie własne. Zaletą wszystkich konwerterów tej serii jest, poza niezawodną pracą i rozsądną ceną, możliwość komunikacji za pomocą Wi-Fi, a także RS485. Każdego zapewne ucieszy własny bezpłatny monitoring.

Do trójfazowych falowników napięcia GoodWe serii DT podłączyć można trójfazowy moduł pomiarowy (EzMeter), który na fazach wejściowych do obiektu mierzy i ocenia wartości prądu, napięcia, kierunek przepływu prądu oraz inne parametry. Dobierając odpowiednie ustawienia, można ograniczać moc czynną inwertera. System automatyczny natomiast kontroluje prąd w taki sposób, by nie dochodziło do niezamierzonych odpływów do sieci dystrybutora.

PODWÓJNY MPPT

PODWÓJNY MPPT WDRAŻA DWA RÓŻNE WEJŚCIA ZASILAJĄCE NA DACHU I WEJŚCIACH

Pobierz specyfikację

Specyfikacja