serwis2 Zobacz większe

serwis2

Nowy

Na zamówienie do 7 dni.

0,00zł brutto

0,00zł netto

Więcej informacji

VIT SLS

Drukarka VIT SLS jest przeznaczona do różnych rodzajów proszków polimerowych w przystępnej cenie. Ta drukarka jest w stanie wytwarzać prototypy i krótkie serie o doskonałej jakości i rozdzielczości. VIT SLS został zaprojektowany i wyprodukowany w Barcelonie.

Nowe podejście do selektywnego spiekania laserowego w użytku indywidualnym orazprodukcji na małą skalę. Po przeanalizowaniu głównych problemów, jakie pojawiły się na rynku druku 3D wśród użytkowników tej technologii, zbadaliśmy potrzeby i postanowiliśmy znaleźć rozwiązania dla każdego z nich. VIT SLS został opracowany za ułamek obecnej ceny rynkowej drukarek w tej technologi. Vit jest w stanie drukować z prędkością 20 mm / h na osi Z, z rozdzielczością 0,05 mm. Został zaprojektowany w celu zmniejszenia przeszkód związanych z drukiem złożonych części, co czyni go idealnym do szybkiej produkcji prototypów.

Drukarka 3D VIT SLS pochodzi z projektu Natural Robotics, który rozpoczął się w 2014 roku wraz z Héctor Esteller. Pasjonuje się elektroniką, programowaniem i inżynierią mechaniczną oraz ma duże doświadczenie w pracy w sektorze przemysłowym.

Natural Robotics

Multidisciplinary Team

Professional Makers

Natural Robotics to zespół złożony z multidyscyplinarnych specjalistów, sponsorów i entuzjastów przedsiębiorczości, z sektorów takich jak elektronika, inżynieria telekomunikacyjna, programowanie, projektowanie produktów.

Specyfikacja Vit Sls

Pole robocze: 250x250x300mmPołączenie: USB, Wifi & Ethernet
Technologia lasera: CO2 40W dozwolone inne materiały (e.g. Polyamide)Ekran: 7 calowy ekran dotykowy.
Multi-materiał: testowany z proszkiem PA. Pozostale materiały under Natural Robotics recommendations.Stand-alone printing: Connection to PC not required
Kolor druku: Biały (i inne)Oprogramowanie: Web-based (local)
Szybkość drukowania: 20mm/hWymiary drukarki: 800 x 600 x 950mm