Filament Junior/Mini 600g ANTIBACTERIAL Neon Green Zobacz większe

Filament Junior/Mini 600g ANTIBACTERIAL Neon Green

4715872748771

Nowy

Filament z czipem XYZprinting 600g PLA Antibacterial Neon Green/ Zielony Neonowy. Dla drukarek serii Junior, Mini, Minimaker, Nano, Color, Super.

PN: RFPLKXEU03C

Więcej szczegółów

Na zamówienie do 7 dni.

139,00zł brutto

113,01zł netto

Więcej informacji

filament

Oryginalna szpula filamentu XYZprinting z czipem dla drukarek serii Junior, Mini, Minimaker, Nano, Color, Super. Testowany filament PETG zapewnia jednolitość barwy i idealny kształt wydruku. Zainstalowana pamięć w czipie przekazuje drukarce dane o parametrach druku danego materiału co znacznie ułatwia obsługę. Dodatkowo czip zapisuje dane o zużyciu filamentu, dzięki czemu zawsze wiemy ile jeszcze zostało, by np. nie rozpoczynać wydruku na który nie wystarczy filamentu.

Główne cechy:

Filament PLA zaprojektowany z właściwościami antybakteryjnymi znacznie zmniejsza rozprzestrzenianie się zarazków i infekcji. Jest to idealny materiał do drukowania 3D w codziennym życiu, w domach i szkołach.

Antybakteryjny PLA jest specjalnym filamentem, który wykorzystuje jony srebra do hamowania wzrostu bakterii o co najmniej 99 procent, znacznie zmniejszając ryzyko infekcji. Jego środek przeciwbakteryjny jest również zgodny z przepisami RoHS.Temperatura stołu : 0-45 °C
Temperatura druku: 190 - 215 °C
Średnica filamentu : 1,75mm
Waga filamentu : 600 g

Kolor: Neon Green

3 Inne produkty w tej samej kategorii: