Zortrax Resin Dental 500ml Zobacz większe

Zortrax Resin Dental 500ml

Nowy

Na zamówienie do 7 dni.

626,00zł brutto

508,94zł netto

Więcej informacji

Resin DENTAL MODEL

Zortrax Resin DENTAL MODEL to precyzyjna żywica stomatologiczna o strukturze przypominającej gips. Zapewnia bardzo niski poziom skurczu i wysoką jakość wydruków, idealną do dokładnego modelowania zębów i dziąseł. Żywica jest dostępna w kolorze beżowym. Zortrax Resin DENTAL MODEL nie jest przeznaczona do stosowania wewnątrzustnego.

Żywica posiada mikroskopijny poziom dokładności i doskonale nadaje się do drukowania modeli o wysokiej jakości detali. Zortrax Resin DENTAL MODEL używana zgodnie z zaleceniami producenta, może być bezpiecznie stosowana do drukowania koncepcyjnych modeli stomatologicznych.

Dostępne kolory

Beige
Przeznaczony doOpakowanieWaga netto produktuDługość fali
Zortrax Inkspirebutelka500 ml ± 5%405 nm
Główne cechySystem metrycznySystem imperialnyMetoda badawcza
Wytrzymałość na rozciąganie9,87 MPa1430 psiDIN EN ISO 527-1
Skurcz2% +/- 1%2% +/- 1%ISO 2577
Moduł sprężystości przy zginaniu6,1%6,1%DIN EN ISO 527-1
Modele stomatologiczne drukowane w 3D na Zortrax Inkspire przy użyciu Zortrax Resin DENTAL MODEL są używane do prawidłowego dopasowania koron lub mostów przed umieszczeniem ich w jamie ustnej pacjenta.

Model stomatologiczny. Modele stomatologiczne drukowane w 3D na Zortrax Inkspire przy użyciu Zortrax Resin DENTAL MODEL są używane do prawidłowego dopasowania koron lub mostów przed umieszczeniem ich w jamie ustnej pacjenta.

Zastosowania

  • Modele zębów
  • Modele dziąseł
  • Prototypy protez
  • Prototypy koron
  • Prototypy mostów

3 Inne produkty w tej samej kategorii: