zywica tough Zobacz większe

Żywica Superfine Tough 500g

5902693172451

Nowy

Oryginalna żywica tough z czipem do drukarki Nobel Superfine firmy XYZprinting.Również inne drukarki DLP,SLA,LCD 405nm UV LEDOpakowanie 500g

Więcej szczegółów

Dostawa w 24H

338,00zł brutto

274,80zł netto

Więcej informacji

Żywica fotopolimerowa
TOUGH RESIN SUPERFINE

Żywica inżynieryjna charakteryzuje się wysoką ciągliwością i odpornością na uderzenia. Materiał nie pęka łatwo pod naciskiem lub naprężeniem, dzięki czemu nadaje się do prototypowania przedmiotów, które wymagają pewnej elastyczności, takich jak zatrzaskowe i montażowe.

Uniwersalny wybór

Standardowa żywica zapewnia szeroki zakres zastosowań i umiarkowaną sztywność, dzięki czemu nadaje się do ogólnych projektów i prototypowania projektów inżynierskich. Jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w półprzezroczystych i nieprzezroczystych odmianach a także jest w stanie spełnić wymagania różnych aplikacji. Powierzchnia drukowanego produktu może być powlekana natryskowo materiałami koloryzującymi, co jeszcze bardziej zwiększa jej możliwości.

Specyfikacja

Parametry żywicy

Rodzaj
Żywica fotopolimerowa Tough
Zalecana temperatura przechowywania
10 ~ 32 ° C
Temperatura drukowania
20 ~ 30 ° C
Waga
500g
Kompatybilność
Nobel Superfine
Kolor
Mięta /Turkus
Producent
XYZprinting

Zalecenia

  • Ogrzewanie tego produktu jest surowo zabronione. Żywice fotopolimerowe mogą wytwarzać opary, które mogą powodować dyskomfort w wysokich temperaturach.
  • Produkt należy przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Unikaj kontaktu skóry lub oczu z nieutwardzoną żywicą. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu, należy natychmiast dokładnie przepłukać dotknięty obszar czystą wodą.
  • Nieutwardzona żywica w zbiorniku może ulec zestaleniu, jeśli zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych przed usunięciem. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wyrzucania nieutwardzonej żywicy i nie wlewać materiału bezpośrednio do zlewu.

Produkty powiązane

11 Inne produkty w tej samej kategorii: