Żywica Superfine 2x500g Resin Clear Zobacz większe

Żywica Superfine Bezbarwna 2x500g

4713120934402

Nowy

Oryginalna żywica z czipem dla drukarki Nobel Superfine firmy XYZprinting.

Również inne drukarki DLP,SLA,LCD 405nm UV LED

Również do kupienia 1x500g tutaj...

Więcej szczegółów

Dostawa 24h

569,00zł brutto

462,60zł netto

Więcej informacji

Żywica fotopolimerowa
o wyjątkowej wydajności

XYZprinting opracował żywicę fotopolimerową do wysokowydajnej drukarki 3D, Nobel Superfine. Może ona osiągnąć bardzo precyzyjną jakość wydruku modeli wraz z zachowaniem ich najdrobniejszych szczegółów.

Uniwersalny wybór

Standardowa żywica zapewnia szeroki zakres zastosowań i umiarkowaną sztywność, dzięki czemu nadaje się do ogólnych projektów i prototypowania projektów inżynierskich. Jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w półprzezroczystych i nieprzezroczystych odmianach a także jest w stanie spełnić wymagania różnych aplikacji. Powierzchnia drukowanego produktu może być powlekana natryskowo materiałami koloryzującymi, co jeszcze bardziej zwiększa jej możliwości.

Specyfikacja

Parametry żywicy

Rodzaj
Żywica fotopolimerowa standardowa
Zalecana temperatura przechowywania
10 ~ 32 ° C
Temperatura drukowania
20 ~ 30 ° C
Waga
2x500g
Kompatybilność
Nobel Superfine
Kolor
Bezbarwna
Producent
XYZprinting

Zalecenia

  • Ogrzewanie tego produktu jest surowo zabronione. Żywice fotopolimerowe mogą wytwarzać opary, które mogą powodować dyskomfort w wysokich temperaturach.
  • Produkt należy przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Unikaj kontaktu skóry lub oczu z nieutwardzoną żywicą. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu, należy natychmiast dokładnie przepłukać dotknięty obszar czystą wodą.
  • Nieutwardzona żywica w zbiorniku może ulec zestaleniu, jeśli zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych przed usunięciem. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wyrzucania nieutwardzonej żywicy i nie wlewać materiału bezpośrednio do zlewu.

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: