Żywica Nobel Superfine 500g Resin Purple Zobacz większe

Żywica Superfine Purple 2x 500g

4713120934419

Nowy

Oryginalna purpurowa żywica resin purple 2x 500g do drukarek
Nobel Superfine firmy XYZprinting.

Więcej szczegółów

Na zamówienie do 7 dni.

546,00zł brutto

443,90zł netto

Więcej informacji

Żywica fotopolimerowa
o wyjątkowej wydajności

XYZprinting opracował żywicę fotopolimerową do wysokowydajnej drukarki 3D, Nobel Superfine. Może ona osiągnąć bardzo precyzyjną jakość wydruku modeli wraz z zachowaniem ich najdrobniejszych szczegółów.
i dokładności.

Uniwersalny wybór

Standardowa żywica zapewnia szeroki zakres zastosowań i umiarkowaną sztywność, dzięki czemu nadaje się do ogólnych projektów i prototypowania projektów inżynierskich. Jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w półprzezroczystych i nieprzezroczystych odmianach a także jest w stanie spełnić wymagania różnych aplikacji. Powierzchnia drukowanego produktu może być powlekana natryskowo materiałami koloryzującymi, co jeszcze bardziej zwiększa jej możliwości.

Specyfikacja

Parametry żywicy

Rodzaj
Żywica fotopolimerowa standardowa
Zalecana temperatura przechowywania
10 ~ 32 ° C
Temperatura drukowania
20 ~ 30 ° C
Waga
2x500g
Kompatybilność
Nobel Superfine
Kolor
Fioletowa
Producent
XYZprinting

Zalecenia

  • Ogrzewanie tego produktu jest surowo zabronione. Żywice fotopolimerowe mogą wytwarzać opary, które mogą powodować dyskomfort w wysokich temperaturach.
  • Produkt należy przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Unikaj kontaktu skóry lub oczu z nieutwardzoną żywicą. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu, należy natychmiast dokładnie przepłukać dotknięty obszar czystą wodą.
  • Nieutwardzona żywica w zbiorniku może ulec zestaleniu, jeśli zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych przed usunięciem. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wyrzucania nieutwardzonej żywicy i nie wlewać materiału bezpośrednio do zlewu.

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: