Żywica elastyczna 500g Zobacz większe

Żywica elastyczna Flexible 500g

5902693171904

Nowy

Oryginalna żywica elastyczna z czipem do drukarek Nobel 1.0/1.0A firmy XYZprinting.Również inne drukarki DLP,SLA,LCD 405nm UV LEDOpakowanie 500g

Więcej szczegółów

Dostawa w 24H

428,00zł brutto

347,97zł netto

Więcej informacji

Żywica elastyczna

Prezentujemy elastyczną żywicę specjalnie przygotowaną na drukarki z serii Nobel. Ten materiał został stworzony i ekstensywnie testowany przez profesjonalny zespół R&D. Dodatkowo aby zapewnić najwyższą jakość druku zoptymalizowano technologie stereolitografi. Nowa generacja miękkich i elastycznych żywic daje użytkownikom większe możliwości i wybór odpowiedniego materiału.

Kompatybilna z modelem: Nobel 1.0 Advanced,  Nobel 1.0

Wysoka elastyczność

Żywica elastyczna zapewnia miękką teksturę, jest idealna do drukowania elementów o stopniu sprężystości. Cienkie struktury wydrukowane przy użyciu tego materiału są elastyczne i łatwe do zgięcia przy użyciu sił zewnętrznych, po czym wracają do swojego pierwotnego kształtu.

Duża ściśliwość

Projekty drukowane z żywicy elastycznej są odporne na uderzenia, co czyni je przydatnymi do rozwoju i prototypowania uszczelek, uchwytów, pieczątek i wszelakich innych funkcjonalnym elementów.
Stosowanie elastycznych żywic

Ze względu na swoją naturalną giętkość, ta elastyczna żywica oferuje różne zastosowania
w porównaniu do żywic akrylowych które służą do celów ogólnych.

Bezproblemowa instalacja żywicy elastycznej

Wkłady elastycznej żywicy mają wbudowane wyspecjalizowane chipy zawierające dane niezbędne do drukowania. Dzięki temu drukarka Nobel jest w stanie wykryć rodzaj materiału, jego pozostałą ilość i w dowolnym momencie zainicjować automatyczną dolewkę. Z informacji zawartych na chipie drukarka pobiera informację odnośnie ustawień siły lasera które jest niezbędne do dokładnego odtworzenia skomplikowanych szczegółów dotyczących drukowanego projektu.

Zapasowy zbiornik na żywice

Aby stworzyć idealny elastyczny model zalecane jest przygotowanie odrębnego zbiornika na żywicę. Parametry drukowania są różne dla różnych żywic, mieszanie różnych materiałów może doprowadzić do niepożądanych rezultatów które przełożą się na nieudany wydruk i stratę materiału. Pod żadnym pozorem nie wolno mieszać różnych rodzajów żywic i drukowania ich za pośrednictwem tego samego zbiornika.

Specyfikacja

Parametry żywicy

Rodzaj
Żywica elastyczna flexible
Zalecana temperatura przechowywania
10 ~ 32 ° C
Temperatura drukowania
20 ~ 30 ° C
Waga
500g
Kompatybilność
Nobel 1.0 / 1.0A
Kolor
Bezbarwna
Producent
XYZprinting

Zalecenia

  • Ogrzewanie tego produktu jest surowo zabronione. Żywice fotopolimerowe mogą wytwarzać opary, które mogą powodować dyskomfort w wysokich temperaturach.
  • Produkt należy przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Unikaj kontaktu skóry lub oczu z nieutwardzoną żywicą. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu, należy natychmiast dokładnie przepłukać dotknięty obszar czystą wodą.
  • Nieutwardzona żywica w zbiorniku może ulec zestaleniu, jeśli zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych przed usunięciem. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wyrzucania nieutwardzonej żywicy i nie wlewać materiału bezpośrednio do zlewu.

Produkty powiązane

11 Inne produkty w tej samej kategorii: