Skaner 3D EinScan SP Platinum Zobacz większe

Wynajem skaner 3D EinScan SP

Nowy

Oferujemy możliwość wynajmu skanera 3D w jednym z naszych Showroomów w centrum Warszawy, lub po wpłaceniu kaucji 50% ceny z odbiorem osobistym/wysyłką.

Do dyspozycji w showroomie otrzymasz:

- wybrany model skanera 3D.
- komputer z wgranym oprogramowaniem
- klimatyzowane pomieszczenie z dostępem do toalety.

W celu ustalenia daty wynajmu prosimy o kontakt z naszą infolinią 022 228 21 15 lub sklep@aemca.pl

Nowy na rok za 633zł miesięcznie z VAT !


Inne modele drukarek 3D dostępne do wynajmu.

Więcej szczegółów

Bezpłatna dostawa 24h

199,00zł brutto

161,79zł netto

Więcej informacji

Decydując się na 12-miesięczny wynajem otrzymasz do użytkowania nowy skaner Einscan SP za opłatą 633zł miesięcznie z VAT oraz opcją wykupu po odliczeniu dokonanych wpłat za wynajem!Warunki wynajmu w lokalu

1. Otrzymujesz do dyspozycji w naszym lokalu skaner w godzinach od 10 do 16.

2. Możesz również zabrać skaner do domu/firmy po krótkim przeszkoleniu na minimum 30 dni (99.-zł doba) zapłacisz stawkę za każdą rozpoczętą dobę.

3. Wynajem zawiera podstawowe 30 minutowe przeszkolenie niezbędne do uruchomienia skanera. Wynajmujący ma obowiązek zapoznania się z instrukcją obsługi i postępowania zgodnie z jej zaleceniami. Pracownik nie jest do stałej dyspozycji Klienta w czasie wynajmu, indywidualne szkolenia polegające na stałej i pełnej dyspozycji wymaga opłaty za szkolenie i ustalane jest indywidualnie.

4. Przy każdym wynajętym skanerze mogą przebywać maksymalnie 2 osoby, kolejna nie zostanie wpuszczona do lokalu. Powyżej 2 osób tylko po wcześniejszych ustaleniach i ewentualnej dopłacie. 

5. Nie przyjmujemy gotówki w żadnej formie, płatność za wynajem i materiał można dokonać tylko na stronie aemca.pl z wykorzystaniem operatora Przelewy24.


Wynajem dotyczy skanera:

Einscan SP

Skaner 3D EinScan SP

EinScan-SP to stacjonarny skaner 3D autorstwa chińskiego producenta Shining 3D. EinScan-SP to ekonomiczny stacjonarny skaner 3D do profesjonalnego użytku. Został wprowadzony do sprzedaży w kwietniu 2017 roku jako nowa wersja EinScan-S, uznanego stacjonarnego skanera 3D. Dzięki ulepszonym funkcjom i zwiększonej wydajności, EinScan-SP jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Mogą one obejmować tematyke inżynierii odwrotnej do projektowania produktu lub zachowania dziedzictwa kulturowego.

EinScan-SP opis:

EinScan-SP to potężny skaner 3D na komputery stacjonarne, skierowany do prosumentów. Jest w stanie uchwycić geometrię małych i średnich obiektów w trzech wymiarach. EinScan-SP wykorzystuje technologię światła strukturalnego i oferuje dwa tryby skanowania 3D: Naprawione skanowanie i Automatyczne skanowanie. Tryb automatycznego skanowania wykorzystuje gramofon ze znacznikami do przechwytywania obiektów pod kątem 360°. Jest to wszechstronny i szybki skaner 3D, który oferuje wysoką jakość skanów. Ten skaner 3D nadaje się do szerokiej gamy profesjonalnych zastosowań.

EinScan-SP funkcje skanowania:

  • Szybkie: zajmuje tylko 4 sekundy, aby ukończyć pojedyncze skanowanie 3D i może osiągnąć pełny 360-stopniowy skan w ciągu jednej minuty dzięki obrotowej podstawce.
  • Skan wysokiej jakości:ten skaner 3D jest w stanie rejestrować drobne szczegóły z wysoką rozdzielczością (odległość 0,17 mm) i zapewnia dokładność 0,05 mm.
  • Wysoka precyzja: oferuje kilka opcji kalibracji i wyrównania w celu uzyskania skanów o optymalnej jakości. Ten skaner 3D jest dostarczany ze znacznikami do umieszczenia na przechwyconych obiektach. Obrotowa platforma wyposażona jest również w wbudowane markery, które pozwalają na większą precyzję podczas korzystania z trybu automatycznego skanowania.
  • Łatwy w użyciu: ten skaner 3D jest łatwy w konfiguracji i nie wymaga kalibracji. Dodatkowo, jego oprogramowanie zawiera ciekawą funkcję automatycznego wyrównania i opcję skanowania 3D jednym kliknięciem.
Specyfikacja
Model:EinScan-SP

Zakres roboczy:0.29m
Producent:Shining 3DObszar skan.(bliski):30 x 30 mm
Technologia:Structured lightObszar skan.(daleki:1200 x 1200 mm
Format plików:ASC, OBJ, PLY, STLZasilanie:50W 12V
System operacyjny:WindowsWymiar skanera:570x210x210 mm
Maks. rozdzielczość:0.17mmWaga:7,0 kg
Maks. dokładność:0.05mmRozdzielczość kamery:1.3MP

7 Inne produkty w tej samej kategorii: