da Vinci Color Mini Zobacz większe

Wynajem drukarki 3D da Vinci Color Mini

Nowy

Oferujemy możliwość wynajmu drukarki 3D w jednym z naszych Showroomów w centrum Warszawy, lub po wpłaceniu kaucji (50% ceny) z odbiorem osobistym/wysyłką

Do dyspozycji w showroomie otrzymasz:

- wybrany model drukarki 3D.
- komputer z wgranym oprogramowaniem
- klimatyzowane pomieszczenie z dostępem do toalety.
- możliwość pozostawienia pracującej drukarki do godziny 8:00 rano bez dopłaty.

Jedynym dodatkowym kosztem jest zużyty materiał od 1zł za każde 10g wydruku.

W celu ustalenia daty wynajmu prosimy o kontakt z naszą infolinią 022 228 21 15 lub sklep@aemca.pl


Nowa na rok za 329zł miesięcznie z VAT !


Inne modele drukarek 3D dostępne do wynajmu.

Więcej szczegółów

Dostawa w 24H

149,00zł brutto

121,14zł netto

Więcej informacji

Decydując się na 12-miesięczny wynajem otrzymasz do użytkowania nową drukarkę Color Mini za opłatą 329zł miesięcznie z VAT oraz opcją wykupu po odliczeniu dokonanych wpłat za wynajem!Warunki wynajmu

1. Otrzymujesz do dyspozycji w naszym lokalu drukarkę w godzinach od 10 do 16, z możliwością pozostawienia pracującej drukarki na noc, nie dłużej niż do godziny 8 rano kolejnego dnia. Wydruk można odebrać kolejnego dnia lub zlecić nam wysyłkę kurierem, po dokonaniu dopłaty za materiał zgodnie z wagą wydruku za każde rozpoczęte 10g - PLA/ABS 1zł  ,flex,wood 2zł

2. Możesz również zabrać drukarkę do domu/firmy przeszkoleniu na minimum 30 dni, zapłacisz stawkę 79zł za każdą rozpoczętą dobę. Wymagamy jedynie kaucji w wysokości ceny netto drukarki, oraz zakup własnego materiału.


3. Wynajem zawiera podstawowe 30 minutowe przeszkolenie niezbędne do uruchomienia drukarki. Wynajmujący ma obowiązek zapoznania się z instrukcją obsługi i postępowania zgodnie z jej zaleceniami. Pracownik nie jest do stałej dyspozycji Klienta w czasie wynajmu, indywidualne szkolenia polegające na stałej i pełnej dyspozycji wymaga opłaty za szkolenie i ustalane jest indywidualnie.

4. Przy każdej wynajętej drukarce mogą przebywać maksymalnie 2 osoby, kolejna nie zostanie wpuszczona do lokalu. Powyżej 2 osób tylko po wcześniejszych ustaleniach i ewentualnej dopłacie. 

5. Nie przyjmujemy gotówki w żadnej formie, płatność za wynajem i materiał można dokonać tylko na stronie aemca.pl z wykorzystaniem operatora Przelewy24.


Wynajem dotyczy drukarki:

Pomysły w pełnym kolorze

Korzystając z nowej technologii atramentowej, urządzenie da Vinci Color mini nakłada atrament CMY na specjalny, pochłaniający kolory materiał PLA, tworząc miliony kombinacji kolorów. Może również drukować w trybie monochromatycznym, co zapewnia większą elastyczność w projektowaniu i drukowaniu.

Zaprojektowany dla Twojego domu i budżetu

Dzięki eleganckiej czarnej obudowie i zaledwie 25kg wagi, da Vinci Color mini będzie pasować wszędzie, od stanowiska pracy do salonu. Druk w pełnym kolorze nigdy nie był tak przystępny.

Grubość warstwy
100 - 400
microns
Pole Robocze
13 x 13 x 13
cm
Szybkość druku
170
mm / sec

Nowy kolorowy mini tusz

Nowa technologia atramentowa wykorzystuje tylko jeden wkład mini-atramentowy CMY Color, aby stworzyć miliony kolorów dla wydruków. Kolorowe mini wkłady mogą być łatwo instalowane i wymieniane, dzięki czemu konfiguracja jest bardzo prosta.

Grawerowanie laserowe

Jako dodatkowy bonus, da Vinci Color mini posiada również funkcję grawerowania laserowego. Po prostu wymień głowicę drukującą na nasz dodatkowy grawer laserowy. Skorzystaj z naszego dedykowanego narzędzia programowego XYZengraver i zacznij grawerować własne projekty na papierze, tekturze, skórze, drewnie i plastiku.

* Grawer laserowy do zakupienia osobnoBezproblemowe drukowanie 3D w kolorze

Intuicyjna obsługa dzięki 5'' kolorowemu panelowi dotykowemu
Drukowanie bezprzewodowe dla dodatkowej wygody
Łatwe wyciąganie wydruków dzięki wyjmowanemu stołwi roboczemu
Automatyczna kalibracja stołu roboczego w celu uzyskania szybszych i lepszych wydruków

.

7 Inne produkty w tej samej kategorii: