Ortopedyczny Skaner 3D eSun FFS 1.0

Nowy

Konkurencyjna cena w stosunku do innych dostępnych na rynku ale gorszych parametrami i czasem skanowania możliwa dzięki sprzedaży skanera z oprogramowaniem do jego obsługi ale bez oprogramowania do projektowania wkładek. Można wykorzystać wiele odmian dostępnych na rynku lub korzystać ze zdalnych usług projektowania, również w Aemca.

Więcej szczegółów

Bezpłatne szkolenie

25 900,00zł brutto

21 056,91zł netto

Więcej informacji

Firma eSun dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mógł stworzyć skaner który w przeciągu kilku minut potrafi zeskanować stopy i przygotować tak wyniki by można było bardzo sprawnie wykorzystać je w programie do projektowania wkładek. Najnowsze technologie w połączeniu z intuincyjnym i samodzielnym w analizie oprogramowaniem pozwalają na wdrożenie i obsługę skanera każdemu już po krótkim i bezpłatnym przeszkoleniu.

  • 3,9 sekundy na skan
  • Bez Kalibracji
  • Skanuj jednym przyciskiem
  • Automatyczne generowanie modeli stl

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Drukowana wkładka 3D skutecznie koryguje wszelkie odmiany płaskostopia oraz wady postawy. Łagodzą ból pacjentów, zmniejszają ryzyko pogorszenia choroby oraz wpływają na codzienny komfort.

Bez wkładek

Z wkładką 3D

Profesionalny program do obsługi skanera ortopedycznego

  • Generowanie skanu w czasie rzeczywistym (WYSIWYG)
  • Możliwość ukończenia projektu w 30 sekund.
  • Niezwykle prosty interfejs użytkownika i atrakcyjny design.

Etapy tworzenia indywidualnej wkładki ortopedycznej.

Krok 1

Zeskanuj stopy stawiając je na przystosowanym do tego polu na skanerze. Rozpoczęcie skanu odbywa się poprzez wciśnięcie jednego przycisku. Oprogramowanie skanera przeprowadzi analizę i skontroluje dzięki wiązkom lasera pozycje nogi by uzyskać optymalne wyniki skanowania.

Krok 2

Program automatyczne w czasie rzeczywistym oblicza setki kluczowych danych pozycji stopy co można zaobserwować w postaci heat mapy. Po zakończeniu skanowania możesz zobaczyć kluczowe punkty i otrzymujesz wyniki niezbędne do łatwego modelowania wkładki.

Krok 3

Po zeskanowaniu, możesz w prosty sposób możesz przygotować model do druku w specjalnie przeznaczonym do tego celu programie do modelowania wkładek lub zlecić jego projekt zewnętrznej firmie przesyłając wyniki skanowania.

Krok 4

Otrzymany model STL do slicera drukarki 3D i rozpocznij wydruk nowej wkładki, idealnie dopasowanej do stopy pacjenta. Ten etap również możesz powierzyć zewnętrznej firmie.Krok 5

Teraz pozostaje przykleić samoprzylepną wyściółkę i wkładka jest gotowa do użytkowania.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: