Medyczny Skaner 3D Medit i500 Zobacz większe

Wewnątrzustny Skaner 3D Medit i500

5902693172697

Nowy

LEASING OD 1771,13 zł miesięcznie

decyzja w 30 minut on-lineCena zawiera szkolenie i podatek VAT.Sprawdzony, szybki i łatwy w obsłudze skaner wewnątrzustny, nie wymaganych żadnych dodatkowych opłat licencyjnych.

W 4 minut uzyskasz 4 skany (żuchwa,szczeka,2x okluzja) gotowe do wysłania do labu lub samodzielnego projektowania pracy/drukowania modeli na jednej z naszych drukarek 3D.

Więcej szczegółów

64 900,00zł brutto

60 092,59zł netto

Więcej informacji

Skaner wewnątrzustny Medit i500

 

Skaner wewnątrzustny Medit i500 to wysoka wydajność, produktywność i atrakcyjna cena. Otwarta architektura i intuicyjna obsługa sprawi, że integracja skanera w Twojej klinice będzie przyjemnością. Medit i500 został stworzony, by zwiększyć wartość Twojej praktyki niezależnie od specjalizacji, Skaner wewnątrzustny Medit i500 spełni Twoje potrzeby, zoptymalizuje przepływu pracy i zagwarantuje elastyczność działania.

 

Wysoki zwrot z inwestycji
Niezrównana wydajność w połączeniu z konkurencyjną ceną zapewnia wyjątkowo szybki zwrot z inwestycji

 

Elastyczność
Otwarta architektura oprogramowania pozwala na eksport plików STL, co zapewnia płynną współpracę z dowolnym system CAD/CAM.

 

Imponująca prędkość
Inteligentny algorytm skanowania z dwoma szybkimi kamerami, zapewnia płynne i błyskawiczne skanowanie wewnątrzustne.

 

Bezproszkowy
Bezproszkowy proces skanowania zwiększa komfort pacjenta i skraca czas wizyty.


Mała końcówka
Mała końcówka skanująca Medit i500 jest korzystna zarówno dla użytkownika, jak i dla pacjenta –
ułatwia manewrowanie, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu.


Wysoka rozdzielczość

Medit i500 tworzy realistyczne obrazy o wysokiej rozdzielczości i bogactwie szczegółów, pozwalając na łatwe odróżnienie struktury zęba od tkanki miękkiej, a także na identyfikację linii preparacji i podcieni.


Wysoka dokładność

In Vitro*In Vivo**
OdtwarzalnośćPrecyzja
Punkt5.3μm ± 0.343.2μm ± 0.4910μm
Ćwiartka17.3μm ± 0.436.3μm ± 0.6325μm
Łuk21.0μm ± 1.4822.6μm ± 7.5550μm

* Test dokładności in vitro został przeprowadzony przez Yonsei University College of Dentistry zgodnie z metodami przedstawionymi w części „Analiza porównawcza dokładności danych skanowania pojedynczego zęba, ćwiartkii pełnego łuku między dwoma typami skanera wewnątrzustnego, i500 i Trios 3 ”Ji-Man Park, 19 grudnia 2018 r.
** Test dokładności in vivo został przeprowadzony przez Medit.


Skanowanie wideo

W Medit i500 skanowanie oparte jest o rejestr wideo – skaner w krótkim czasie przechwytuje więcej danych.  Obraz rejestrowany jest w ten sposób przez dwie kamery, dając bardziej szczegółowe i wyraźne rezultaty.


Lekki

Skanowanie może być niewygodne i męczące, zwłaszcza jeśli używasz ciężkiego skanera. 
Wyeliminowaliśmy ten problem w skanerze Medit i500. Dzięki lekkiej i ergonomicznej głowicy skanującej, Twoja praca będzie bardzo wygodna.


Żywe kolory

Skaner wewnątrzustny Medit i500 rejestruje precyzyjne kolory, które pozwalają rozróżnić tkankę miękka, płytkę nazębną i zęby.


Sterowanie jednym przyciskiem

Pojedynczy przycisk skanera Medit i500 umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie i zatrzymanie skanowania w dowolnym momencie, bez konieczności sięgania do komputera. Naciśnij przycisk raz, aby rozpocząć skanowanie lub je zatrzymać. Po zakończeniu skanowania przytrzymaj go, aby przejść do następnego etapu skanowania.

Doskonała symbioza sprzętu i oprogramowania

Korzystanie z Medit i500 i towarzyszącego mu oprogramowania jest przyjemnym doświadczeniem. Jest łatwy do zrozumienia dla wszystkich użytkowników, jak również łatwy w integracji z systemami CAD/CAM w Twojej praktyce lub laboratorium.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: