Skaner 3D Creaform PEEL 2 CAD SYSTEM
  • Skaner 3D Creaform PEEL 2 CAD SYSTEM
  • Skaner 3D Creaform PEEL 2 CAD SYSTEM
  • Skaner 3D Creaform PEEL 2 CAD SYSTEM
  • Nowy

Skaner 3D Creaform PEEL 2 CAD SYSTEM

44 900,00 zł
Obecnie brak na stanie Ilość

Skaner 3D Creaform Peel 2 Cad System

0072632773287

Skaner 3D Peel 2 Cad -
Narzędzie do inżynierii wstecznej w Twojej ręce

Peel 2 CAD to nie tylko skaner 3d, to rozwiązanie dzięki któremu wyodrębnienie wszystkich kluczowych informacji o elementach ze skanów 3d jest proste i umożliwia ich wysyłkę do preferowanego oprogramowania CAD.

Skaner umożliwia skanowanie obiektów o różnych rozmiarach i powierzchniach, potrafi automatycznie rozpoznać typ powierzchni i dostosować do niego parametry skanowania. Możesz skanować dzięki niemu dowolne obiekty a także ludzi.

Zwiększona precyzja :

Peel 2 CAD, ma zwiększoną dokładność aż do 0,1 mm, oraz dokładność objętościową do 0,3 mm/m. Dodatkowo skaner wyposażony jest w certyfikat kalibracji, który jest potwierdzeniem na skuteczne działanie w podanych zakresach.

Skan ludzkiego ciała:

Skaner jest w stanie wykonać skan ludzkiego ciała i stworzyć z niego idealny zamknięty model 3d, gotowy do druku na drukarce 3d.

Tryb markerów

Dzięki obsłudze kilku trybów markerów oraz załączonym wraz ze skanerem znaczników możesz nakleić je na model i w ten sposób poprawić wykrywanie istotnych krawędzi czy wgłębień znajdujących się na skanowanym obiekcie.  W ten sposób uzyskasz idealnie odwzorowany obiekt, z zachowaniem wszystkich wgłębień 1:1 w porównaniu do pierwotnego modelu.

Kompatybilny z programem Inventor i Solidworks:

Skaner został zaprojektowany pod kątem współpracy z najpopularniejszymi programami do cyfrowego modelowania geometrycznego. Peel 2 Cad, jest kompatybilny z Solidworks, Inventor, Fusion 360 i innymi podobnymi. Po prostu wybierz swój ulubiony program i nie martw się o działanie.

Wsparcie dla usuwania dziur:

Skaner pozwoli na doczytywanie danych w przypadku nie uzyskania kompletnego obiektu za pierwszym skanem. Dodatkowo, oprogramowanie pozwoli na inteligentne dodanie fragmentów modelu, które nie zostały wczytane z powodu oświetlenia lub głębokości.

Skan dla wielu zastosowań:

Peel 2 Cad sprawdzi się w skanowaniu modeli z wielu tworzyw takich jak, części ceramiczne, odlewy metalowe, modele gliniane, kamień, tkanina, skóra czy plastik.

Bezpieczne przechowywanie i łatwe przewożenie

Dzięki dołączonej dostosowanej do skanera walizce, transport jest bezproblemowy. Gdy będziesz potrzebować przewieźć skaner, po prostu zapakuj go do walizki i nie martw się o bezpieczne przewożenie.

Projektowanie w programie cad

Projektowanie w programie cad

Galeria modeli

11 innych produktów w tej samej kategorii: