PartPro350 xBC Zobacz większe

PartPro350 xBC XYZprinting

Nowy

W pełni kolorowa drukarka 3D drukująca w technologii Binder Jetting.

Cena netto 121 138 PLN  zawiera:

- drukarkę
- dostawę
- instalacje
- szkolenie z zakresu obsługi urządzenia


Zapytaj co jeszcze możesz zyskać.Wyjątkowo korzystny leasing w mBank.
20% udziału własnego, raty płatne po dostawie.

Więcej szczegółów

149 000,00zł

Więcej informacji

 
PartPro350 xBC
Ultra szybki druk 3D
Dzięki prędkości druku do 18 mm na godzinę na obszarze całego pola roboczego stanie się rewolucyjną maszyną do masowej produkcji we wszystkich branżach z potrzebami pełnokolorowych obiektów 3D.
Specyfikacja
Full-Color Binder Jetting
Dzięki technologii Binder Jetting PartPro350 xBC oferuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc jednocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania za pomocą trójkolorowego atramentu CMY i przezroczystego środka wiążącego. Wysoka rozdzielczość kolorów (1600 dpi) zapewnia wysoką jakość wydrukowanych elementów.
Wyjmowany stólu roboczy
PartPro350 xBC jest dostarczana z wymiennym modułem stołu roboczego, aby umożliwić użytkownikom wydajne drukowanie. Użytkownicy mogą zastąpić nowy stół roboczy wbudowany w drukarkę, aby natychmiast rozpocząć nowy wydruk, w międzyczasie mogą również wyczyścić wydruki właśnie ukończone. Wyjmowalny stół zapewnia czystsze rozwiązanie do usuwania proszku i bardziej wydajną metodę drukowania.
Nowy zaawansowany slicer - BCPware
Oprogramowanie BCPware jest przeznaczone do efektywnego przygotowania projektu do druku za pomocą dwóch trybów drukowania. Jeden tryb oferuje natychmiastowe cięcie i drukowanie, drugi tryb foeruje cięcie i wydruk w późniejszym terminie.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: