iSUN3D LCD 3.0

ISUN.3.0

Nowy

Drukarka drukująca żywicami fotopolimerowymi. 

Do kupienia tutaj...

Więcej szczegółów

2 290,00zł brutto

1 861,79zł netto

Więcej informacji

iSUN3D LCD 3.0

Nowa jakość druku z żywicy fotopolimerowej dzięki technologi UV LCD.

iSUN3D wykorzystuje wysokiej rozdzielczości ekran LCD z podświetleniem LED UV, którego światło utwardza fotopolimery warstwa po warstwie.

Stomatologia medyczna, jubilerstwo, sztuka, edukacja

  • Precyzyjna i bezszwowa nakrętka na osi Z daje znacznie lepszą gładkość drukowanego obiektu niż w popularnych drukarkach Anycubic.
  • Na osi Z zastosowano bardzo precyzyjną prowadnicę liniową z osią zewnętrzną. Posiada ona większą trwałość niż inne popularne drukarki na rynku oraz zapewnia lepszą stabilność przy większych wydrukach. Nie poluzowuje się też z powodu większej odległości i naprężeniach.
  • Bardziej przyjazna dla użytkownika niż podobne na rynku. Znacznie Łatwiej wymienić folię w kuwecie dzięki lepszemu zaprojektowaniu zbiornika z żywicą.
  • Lepszy system odprowadzania ciepła i dłuższa żywotność ekranu LCD dzięki niższej temperaturze.
  • W celu uzyskania lepszych wyników wykorzystywany jest importowany materiał podkładowy (NOT FEP).

Zmodernizowany sprzęt

W drukarce wykorzystywana jest płaska wiązka światła oraz wiele lamp, co pozwala uzyskać dobrą dystrybucję energii ze źródła.

Niestandardowy wyświetlacz LCD o przekątnej 5,8 cala, który ma 2 razy dłuższą żywotność niż starsze modele oraz wytrzymuje wyższą temperaturę. Ponadto może zwiększyć prędkość drukowania nawet 2-krotnie.

Specyfikacja iSUN LCD 3.0

7 Inne produkty w tej samej kategorii: