Filament Junior/Mini 600g PLA Metallic Copper Zobacz większe

Filament Junior/Mini 600g PLA Metallic Copper

4715872740300

Nowy

Filament z czipem XYZprinting 600g PLA Metallic Copper   dla drukarek serii Junior, Mini, Minimaker, Nano, Color, Super.

PN: RFPLMXEU00F

Oryginalne filamenty XYZprinting wymagające głowicy/ekstrudera HSS link

Więcej szczegółów

Na zamówienie do 7 dni.

169,00zł brutto

137,40zł netto

Więcej informacji

filament

Oryginalna szpula filamentu XYZprinting z czipem dla drukarek serii Junior, Mini, Minimaker, Nano, Color, Super. Testowany filament PETG zapewnia jednolitość barwy i idealny kształt wydruku. Zainstalowana pamięć w czipie przekazuje drukarce dane o parametrach druku danego materiału co znacznie ułatwia obsługę. Dodatkowo czip zapisuje dane o zużyciu filamentu, dzięki czemu zawsze wiemy ile jeszcze zostało, by np. nie rozpoczynać wydruku na który nie wystarczy filamentu.

Główne cechy:

Metallic PLA wykonany jest z mieszanki PLA i miedzi co pozwala drukować modele 3D z unikalnym metalicznym wykończeniem i wyglądem.

Wyższy stosunek wytrzymałości do masy niż w zwykłym PLA. Właściwości włókna węglowego sprawiają, że wydruki są lżejsze, bardziej sztywne (rzadziej się wyginają) i bardziej odporne na uderzenia.

Nasze kompatybilne modele drukarek mają możliwość zastosowania specjalnej dyszy ze stali hartowanej, zaprojektowanej do wytrzymywania materiałów ściernych, takich jak włókna węglowe. Wymagana jest natychmiastowa konserwacja dyszy po wydrukowaniu Nie zaleca się do drukowania mostów i zwisów. Zaleca się drukowanie części i składanie ich razem.

Wymagana jest natychmiastowa konserwacja dyszy po wydrukowaniu

Nie zaleca się do drukowania mostów i zwisów. Zaleca się drukowanie części i składanie ich razem.Temperatura stołu : 0-45 °C
Temperatura druku: 190 - 215 °C
Średnica filamentu : 1,75mm
Waga filamentu : 600 g

Kolor: Brown

1 Inne produkty w tej samej kategorii: