Filament Junior/Mini 600g PLA Carbon Black Zobacz większe

Filament Junior/Mini 600g PLA Carbon Black

4715872748559

Nowy

Filament z czipem XYZprinting 600g PLA Carbon Black Czarny Karbon. Dla drukarek serii Junior, Mini, Minimaker, Nano, Color, Super.

PN: RFCABXEU00H

Oryginalne filamenty XYZprinting wymagające głowicy/ekstrudera HSS link

Więcej szczegółów

Dostawa 24h

149,00zł brutto

121,14zł netto

Więcej informacji

filament

Oryginalna szpula filamentu XYZprinting z czipem dla drukarek serii Junior, Mini, Minimaker, Nano, Color, Super. Testowany filament PETG zapewnia jednolitość barwy i idealny kształt wydruku. Zainstalowana pamięć w czipie przekazuje drukarce dane o parametrach druku danego materiału co znacznie ułatwia obsługę. Dodatkowo czip zapisuje dane o zużyciu filamentu, dzięki czemu zawsze wiemy ile jeszcze zostało, by np. nie rozpoczynać wydruku na który nie wystarczy filamentu.

Główne cechy:

Wykonany z mieszanki PLA i włókna węglowego.Wyższy stosunek wytrzymałości do masy niż w zwykłym PLA. Właściwości włókna węglowego sprawiają, że wydruki są lżejsze, bardziej sztywne (rzadziej się wyginają) i bardziej odporne na uderzenia. Korzystne przy drukowaniu części zdalnie sterowanych samochodów, dronów, śmigieł, ram i wielu innych.
Nasze kompatybilne modele drukarek mają możliwość zastosowania specjalnej dyszy ze stali hartowanej, zaprojektowanej do wytrzymywania materiałów ściernych, takich jak włókna węglowe.

Wymagana jest natychmiastowa konserwacja dyszy po wydrukowaniu

Nie zaleca się do drukowania mostów i zwisów. Zaleca się drukowanie części i składanie ich razem.Temperatura stołu : 0-45 °C
Temperatura druku: 190 - 215 °C
Średnica filamentu : 1,75mm
Waga filamentu : 600 g

Kolor: Carbon Black

1 Inne produkty w tej samej kategorii: