Zortrax M300 Plus Zobacz większe

Zortrax M300 Plus

M300PLUS

Nowy

Bezpłatna dostawa

17 084,00zł brutto

13 889,43zł netto

Więcej informacji

Zortrax M300 Plus

Drukarka 3D o dużym obszarze roboczym i z łącznością Wi-Fi

Zortrax M300 Plus to drukarka 3D posiadająca jeden z największych obszarów roboczych wśród urządzeń typu Plug & Play. Wyposażona jest w moduł Wi-Fi oraz port Ethernet, co umożliwia stworzenie farmy z drukarek drukarek 3D zdolnych drukować duże modele w jednym cyklu pracy.

Desktopowa drukarka 3D tworząca duże modele w jednym wydruku

Zortrax M300 Plus to drukarka 3D posiadająca jeden z największych obszarów roboczych w swojej klasie. Działa w technologii LPD, zaprojektowanej przez Zortrax wersji technologii FDM (Fused Deposition Modeling), gwarantującej wysoką jakość wydruku i niskie koszty utrzymania. Drukarki M300 Plus mogą być połączone w rozbudowane farmy druku 3D zdolne do seryjnej produkcji dużych modeli.

Duży obszar roboczy
Duża przestrzeń robocza o wymiarach 300 x 300 x 300 mm pozwala na drukowanie dużych modeli w jednym wydruku.
Łączność Wi-Fi oraz Ethernet
Zortrax M300 Plus umożliwia tworzenie wielkich sieci drukarek 3D poprzez Wi-Fi oraz Ethernet. Modele można również ładować bezpośrednio za pomocą urządzenia USB.
Mechaniczny czujnik materiału
Drukarka automatycznie przełączy się w tryb pauzy, gdy nastąpi wyczerpanie materiału.
Ulepszony ekstruder
Ulepszony ekstruder o nową konstrukcję głowicy V3 oraz dyszy jest dostosowany do drukowania z materiałów typu flex.

Oparta na niezawodnych drukarkach 3D serii M

Zortrax M300 Plus opiera się na konstrukcji uznanych oraz nagradzanych drukarek 3D Zortrax serii M. M300 Plus jest kolejną iteracją oryginalnego modelu M300, dużej drukarki 3D używanej przez profesjonalistów w NASA Johnson Space Center i Vins Motors.

Intuicyjny interfejs

Zortrax M300 Plus można obsługiwać za pomocą prostego w obsłudze, intuicyjnego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości. Na ekranie widoczne są dostępne opcje i podgląd podgląd modeli 3D załadowanych do pamięci drukarki. Co więcej, interfejs drukarki może zostać automatycznie aktualizowany przez Wi-Fi.

Gdzie duże pole robocze ma znaczenie

Drukarki FDM o polu roboczym mniejszym od Zortrax M300 Plus mogą drukować duże modele w częściach, które następnie trzeba złożyć. Łączenia są z reguły najmniej wytrzymałym punktem modelu, a większe pole robocze pozwala ograniczyć ich ilość. Drukowanie kolejno dwóch części większego modelu na mniejszej drukarce trwa znacznie dłużej niż wykonanie tego sego modelu na Zortrax M300 Plus w jednym cyklu pracy urządzenia.

Dedykowane oprogramowanie Z-SUITE 2

Z-SUITE to wielofunkcyjne oprogramowanie służące do konwersji plików 3D, cięcia modeli oraz przygotowania ich do druku. Aplikacja działa również jako bezprzewodowe centrum sterowania niezawodnymi drukarkami 3D Zortrax z funkcją Wi-Fi. Posiada wiele funkcji, które zwiększają komfort korzystania z Zortrax M300 Plus.

Inteligentne prototypowanie

Z-SUITE 2 to pomost pomiędzy twoim projektem i gotowym produktem. Korzystaj z szerokiej gamy narzędzi i udogodnień by przyśpieszyć proces przygotowania modelu 3D.

Łatwa konwersja modeli

Po prostu wczytaj plik 3D, a Z-SUITE 2 automatycznie skonwertuje go na model gotowy do druku.

Wykrywanie cienkich ścianek

Z-SUITE 2 automatycznie wskaże ścianki, które byłyby zbyt cienkie by wydrukować je poprawnie. Pozwala to na wykrywanie problematycznych obszarów jeszcze przez wydrukiem.

Wiele wariantów wypełnienia

Różne warianty wypełnienia zapewniają twoim modelom wytrzymałość i pozwalają redukować użycie materiału.

Edytowalne podpory

Przejmij pełną kontrolę nad podporami. Dowolnie dostosuj wygenerowane automatycznie podpory lub dodaj je samodzielnie w wybranych miejscach.

Dostępne materiały

Zortrax M300 Plus posiada ten sam zakres materiałów do druku 3D co pierwsza iteracja M300, poszerzając go o Z-ULTRAT. Ulepszony ekstruder pozwala również na druk 3D bardziej wymagającymi filamentami, np. typu flex.

Dostępne materiały: Z-ULTRAT , Z-PETG , Z-GLASS , Z-HIPS , Z-ASA Pro , Z-PLA Pro , Z-ESD , Z-FLEX

Wysoka jakość i biodegradowalność

Oparty na PLA, ten ekologiczny filament z biodegradowalnego tworzywa został wzmocniony gipsem, aby uzyskać gładszą i bogatszą w detale powierzchnię. Zalecany do makiet architektonicznych i wysokiej jakości modeli ekspozycyjnych.

Wytrzymałość i gładkie powierzchnie

Materiał dostosowany do drukowania 3D modeli wymagających gładkich powierzchni półmatowych, które można łatwo poddawać obróbce. Jest bardzo wytrzymały i idealny do prototypowania lub testowania wydajności.

Przepuszczalność światła

Ten półprzezroczysty filament jest idealny do drukowania modeli 3D przepuszczających światło. Może być użyty w produkcji części funkcjonalnych oraz podczas etapu prototypowania. Z-GLASS jest odporny na zarysowania oraz użycie chemikaliów.

Najwyższa odporność

Unikalny dla Zortrax materiał oparty na ABS, zapewnia niezrównaną wytrzymałość na uderzenia oraz temperaturę, a także doskonałą jakość powierzchni. Z-ULTRAT jest dostępny w szerokiej palecie kolorów.

Materiały zewnętrzne

Zortrax M300 Plus jest kompatybilna z materiałami dowolnych producentów. Możliwości aplikacji Z-SUITE pozwalają na drukowanie wszystkimi filamentami o średnicy 1,75 mm. Wystarczy załadować szpulę materiału i wybrać jego typ w oprogramowaniu. Opcja drukowania materiałami zewnętrznymi zapewnia najlepsze wyniki, dzięki starannie przetestowanym profilom drukowania 3D.

Specyfikacja Zortrax M300 Plus

Opis

Technologia druku / materiałFDM / FFF - drukowanie filamentami
Obszar roboczy - maks. wymiar osi X,Y lub Z..... Duży (od 30cm)
Obudowa otwarta/zamkniętazamknięta
Typ ekstrudera. Pojedynczy
ProducentZortrax

30 Inne produkty w tej samej kategorii: